Podsumowanie roku szkolnego

  1. Uczniowie z najwyższą średnią:

1.Daria Trojanowska
2. Amelia Bogusławska
2. Albert Zaborowski
3. Marcel Maty janowski
3. Zuzanna Trojanowska
4. Kulpa Kacper
5. Anna Przydatek
6. Wojciech Gawinecki
7. Klaudia Trzcińska
7. Izabela Niedziałkowska
8. Agata Miś
9. Matylda Pietrzykowska
10. Katarzyna Krzemińska
11. Agata Szymańska
11. Julia Rybczyńska
11. Paulina Świstek
11. Wiktoria Puczyńska
12. Hubert Popławski
12. Bartosz Woźny
13. Jędrzej Rybczyński
14. Artur Weryho
14. Maksymilan Mrówczyński
14. Zuzanna Faleńczyk
14. Weronika Hank
14. Natalia Sochacka
14. Konstancja Cichocka
15. Mikołaj Malinowski
16. Klaudiusz Mrówczyński
16. Klaudia Zakrzewska
16. Oliwia Wasilewska
17. Wiktoria Górecka
17. Sara Nowacka
18. Patrycja Humeniuk
18. Martyna Centkowska
18. Laura Włodarczyk
19. Zofia Gackowska

Graulujemy!   Czytaj dalej

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

tn32(1)Minął kolejny rok szkolny…. Podsumowania, podziękowania, pożegnania.
Minął kolejny rok szkolny, rok wytężonej nauki i pracy. Zaproszeni goście, uczniowie klas pierwszych i drugich, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się na auli Publicznego Gimnazjum w Ciechocinku, by pożegnać i podsumować mijający rok szkolny.   Czytaj dalej

Sukcesy naszych uczniów w konkursach i zawodach

Nazwisko i imię ucznia  Nazwa konkursu Laureat/ Finalista I,II,III miejsce /wyróżnienie
Trojanowska Daria II  miejsce w IX Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej „ Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę” II miejsce
Kacper Kulpa VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych II miejsce
Katarzyna Krzemińska VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych III miejsce
Daria Trojanowska Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej wyróżnienie
Trzcińska Klaudia „Inspiracja Leonem Wyczółkowskim- Konkurs Plastyczny decydujący o przyjęciu do Liceum Plastycznego w Bydgoszczy
Trojanowska Zuzanna Poczta polska- Instytut Lotnictwa Polskiego laureatka
Paulina Świstek Poczta polska- Instytut Lotnictwa Polskiego wyróżnienie
Julia Hejdysz Rejonowy Konkurs Plastyczny – „Moje piękne, bezpieczne miejsce” wyróżnienie
Wojciech Gawinecki Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego laureat
Amelia Bogusławska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego finalistka
Agata Miś

Wiktoria Puczyńska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii finalistki
Zofia Gackowska Wojewódzki Konkurs Literacki
„Mój ojciec- dobrze być razem” pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
wyróżnienie
Klaudia Trzcińska Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„ Gdybym był malarzem”
II miejsce
Trojanowska Zuzanna Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„ Gdybym był malarzem”
wyróżnienie
Trojanowska Daria Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„ Gdybym był malarzem”
wyróżnienie
Pietrzykowska Matylda Międzynarodowy Festiwal Piosenki Paris-France 2015 II miejsce w kat. Soliści -wokalni do 14 lat
Agata Kokotowska Obraz malarski o Ciechocinku III miejsce
Piłka Ręczna dziewcząt Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej dziewcząt II miejsce
Piłka Ręczna

chłopców

Powiatowa Gimnazjada

W Piłce Nożnej chłopców

III miejsce
Piłka Siatkowa dziewcząt Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej dziewcząt IV miejsce
Piłka Nożna dziewcząt X Festyn Nastolatków Wyczyny Bez Narkotyków Alkoholu i Nikotyny III miejsce
Unihokej dziewcząt Powiatowa Gimnazjada
W Unihokeju
III miejsce
Weronika Michalska X Festyn Nastolatków Wyczyny Bez Narkotyków Alkoholu i Nikotyny II miejsce
Mikołaj Pasternacki
50 m stylem dowolnym
 Mistrzostwa Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Pływaniu IV miejsce
Mikołaj Pasternacki
50 m stylem grzbietowym
 Mistrzostwa Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Pływaniu IV miejsce
Michał Kulpa
50 m stylem grzbietowy
Mistrzostwa Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Pływaniu II miejsce
Michał Kulpa
100m stylem zmiennym
Mistrzostwa Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Pływaniu II miejsce
Michał Kulpa

Mikołaj Pasternacki

Mistrzostwa Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Pływaniu IV miejsce
Wiktoria Górecka
50 m stylem klasycznym
Mistrzostwa Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Pływaniu VII  miejsce
Wiktoria Górecka
100 m stylem klasycznym
Ogólnopolskie Młodzieżowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego III miejsce
Wiktoria Górecka
50 m stylem klasycznym
Ogólnopolskie Młodzieżowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego I miejsce
Mikołaj Pasternacki
50 m stylem dowolnym
Ogólnopolskie Młodzieżowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego I miejsce
Mikołaj Pasternacki
50 m stylem dowolnym
Ogólnopolskie  Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mławy III miejsce
Michał Kulpa
200 m grzbietowy
International SwimmingCup w Poznaniu I miejsce
Michał Kulpa
200 m zmiennym
International SwimmingCup w Poznaniu II miejsce
Michał Kulpa
100 m zmiennym
International SwimmingCup w Poznaniu II miejsce
Michał Kulpa
50 grzbietowym
International SwimmingCup w Poznaniu II miejsce
Michał Kulpa
100 m grzbietowym
Ogólnopolskie Młodzieżowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego I miejsce
Michał Kulpa
200 m grzbietowym
Ogólnopolskie  Zawody
Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mławy
I miejsce
Michał Kulpa
200 m zmiennym
Płocka Liga Pływania III Runda I miejsce
Michał Kulpa
100 m dowolnym
International SwimmingCup w Poznaniu V miejsce